İlgili Fotoğraflar

2.5 m3 Kepçe Kapasiteli Tekerlekli Yükleyici

Ürün Kodu: 940 / Wheel Loader

İyileştirilmiş Performans
ÇUKUROVA Tekerlekli Yükleyicileri yoğunlaştırılmış güç, emniyet ve kullanıcı dostu bir tasarımın ideal ürünüdür. Ergonomik şekilde yerleştirilen kontroller operatörün elinin altında bulunur ve kullanım kolaylığı sağlamanın yanı sıra verimliliği de artırır.

Güçlü Motor
John Deere turbo şarjlı dizel motorla donatılan tekerlekli yükleyici dünya standartlarında bir performans sunar ve geçerli bütün çevre mevzuatlarına uygundur. Düşük gürültü seviyesi, kusursuz ve yumuşak motor devri ile dinamik olarak %100 balanslı krank miline sahiptir. Otomatik kayış gergi mekanizması ve değiştirilebilir ıslak tip silindir gömlekleriyle servisi oldukça kolaydır.

Hidrolik Sistem
Değişkenli ve hacimli aksiyal piston pompasına sahip hidrolik pompası makinanın performansını ve pompa ömrünü artırmaktadır. İsteğinize bağlı olarak debi üretimini ayarlama imkanına sahiptir. Yük artışına bağlı olarak pompanın güç gereksinimi motor gücüyle optimum düzeyde dengelenerek motorun teklemesi engellenir. Bu da yüksek verimlilik sağlarken makinanın kullanım ömrünü uzatır.


BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM FORMU

Copyright © 2014 Töy İş Makinalari Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır

Inteso Yazılım