İlgili Fotoğraflar

723 Ekskavator

Ürün Kodu: 723 / Excavator

Güçlü Motor
John Deere turbo şarjlı dizel motorla donatılan 723 Paletli Ekskavatör birinci sınıf performans sağlar ve geçerli bütün çevre mevzuatlarına uygundur. Düşük gürültü seviyesi, kusursuz ve yumuşak motor devri ile dinamik olarak %100 balanslı krank miline sahiptir. Otomatik kayış gergi mekanizması ve değiştirilebilir ıslak tip silindir gömlekleriyle servisi oldukça kolaydır.

Hidrolik Sistem
2 değişkenli yer değiştirmeli aksiyal piston pompasına sahip hidrolik pompası, makinanın performansını ve pompa ömrünü artırmaktadır. Negatif kontrol özelliği ile isteğinize bağlı olarak debi üretimini ayarlama imkanına sahiptir. Yük artışına bağlı olarak pompanın güç gereksinimi motor gücüyle optimum düzeyde dengelenerek motorun teklemesi engellenir. Bu da yüksek verimlilik sağlarken makinanın kullanım ömrünü uzatır.

Daha güçlü X tipi şasi
İş sahasındaki zorlu işler için özel olarak tasarlanan daha güçlü X tipi şasinin yanı sıra güçlü ve yakıt açısından tasarruflu motoruyla Çukurova 723 model ekskavatör, kârınızı artırmak için gereken gücü sağlar.


BİZE ULAŞIN

İLETİŞİM FORMU

Copyright © 2014 Töy İş Makinalari Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır

Inteso Yazılım